משלוחים, החלפות והחזרות:

 

משלוח ברכישה מאתר פפאיה:

משלוח לבית הלקוח- עד 5 ימי עסקים מיום השלמת העסקה. המשלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח, בקנייה מתחת לסכום זה עלות המשלוח הינה 9.9 ש"ח.

משלוח לאחת מחנויות רשת פפאיה - עד 5 ימי עסקים מיום השלמת העסקה- ללא עלות.

 

מדיניות החלפות והחזרות - רכישה באתר האינטרנט:

ניתן להחזיר/להחליף פריטים שנרכשו באתר האינטרנט בכל אחת מחנויות רשת פפאיה, בצירוף חשבונית/פתק החלפה עד 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר.

במעמד החזרת המוצר יוכל לקבל הלקוח תעודת זיכוי לחנות (שאינה מוגבלת בזמן) או החזר כספי לאותו אמצעי התשלום בו נעשתה העסקה:

* תשלום בכרטיס אשראי - יש להגיע לחנות עם כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, הלקוח יקבל החזר כספי מיידי לכרטיס זה.

* תשלום בפייפאל - הלקוח יקבל החזר כספי תוך 5 ימים מיום הגעתו לחנות ישירות לחשבון הפייפאל שלו.

* תשלום בביט - הלקוח יקבל החזר כספי תוך 5 ימים מיום הגעתו לחנות ישירות לחשבון הביט שלו.

*תשלום בתווי קנייה (ביימי, תו פלוס וכו') - הלקוח יקבל תעודת זיכוי לחנות בלבד, לא יינתן החזר כספי במקרה זה.

 

מדיניות החלפות והחזרות - רכישה בחנויות הרשת:

החלפות

ניתן להחליף פריטים שנרכשו בחנויות הרשת, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש והם נמצאים באריזתם המקורית, בצירוף חשבונית/פתק החלפה עד 14 ימי עסקים מיום הקנייה.

החלפת פריט שנרכש בחנות הרשת באילת (ללא מע"מ) – במידה וירצה הלקוח להחליף לדגם שונה מהדגם שנרכש, בכל אחת מחנויות הרשת האחרות, יחויב בתוספת מע"מ.

החזרות

החזרת מוצרים הינה בכפוף לתקנות בחוק להגנת הצרכן.

ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בחנויות הרשת, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש והם נמצאים באריזתם המקורית, בצירוף חשבונית/פתק החלפה עד 14 ימי עסקים מיום הקנייה.

במעמד החזרת המוצר יוכל לקבל הלקוח החזר כספי לאותו אמצעי התשלום בו נעשתה העסקה או במזומן אם לא ניתן להחזיר מכל סיבה לאותו אמצעי תשלום.

לא יינתן החזר כספי על פריטים ששולמו בכרטיסי מתנה מגנטיים/דיגיטליים. בנוסף לא יהיה ניתן לטעון כרטיסים אלו מחדש כנגד החזרת מוצר.

ביטול עסקה ששולמה בצ'ק שנפרע (צ'ק מזומן) יעשה בחנות שבה נרכש הפריט. המחאות דחויות תוחזרנה ללקוח עד 14 ימי עסקים מיום פניית הלקוח לחנות.

זיכוי/החזר כספי על פריטים שנרכשו באילת יונפק לפי המחיר הנקוב בחשבונית (ללא מע"מ).

החזרה במסגרת מתנה - ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בחנויות הרשת/אתר האינטרנט, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש והם נמצאים באריזתם המקורית, בצירוף חשבונית/פתק החלפה עד 14 ימי עסקים מיום הקנייה.

החזר כספי על פריט שנקנה במסגרת מתנה יבוצע רק אם העסקה שולמה באשראי/מזומן/צ'ק. על מתנה שנרכשה בתווי קניה/ כרטיס נטען/ שובר מתנה (שאינו של פפאיה), יינתן זיכוי למימוש בחנות בלבד.

במידה ומוצר המתנה נרכש כחלק ממבצע המותנה בקניה של שני זוגות ומעלה (כגון 1+1/ זוג שני ב-) , לא יינתן החזר כספי או זיכוי ,אלא אם יוחזרו כל הזוגות שנרכשו בעסקה המקורית.

החזרת כרטיס מתנה של פפאיה- ניתן לקבל החזר כספי על כרטיס המתנה במידה והוא שולם ב-מזומן/אשראי/ צ'ק ובמידה והוצגה הוכחת קנייה. ההחזר הכספי יינתן דרך משרדי החברה.

החזר כספי על יתרות נמוכות בכרטיס מתנה/זיכוי- במידה ובוצע מימוש של כרטיס מתנה של פפאיה או זיכוי ונותרה יתרה של עד 5%  או 100 ₪ (הנמוך מבניהם ) באותו כרטיס מתנה / זיכוי , יוחזר סכום היתרה ללקוח במזומן.

לקוח שרכש נעליים שלא בחנויות הרשת/אתר האינטרנט של החברה (אצל משווקים מורשים) לא יוכל לקבל זיכוי/החזר כספי.

אין החלפה/החזרה של הלבשה תחתונה/בגדי ים לפי הוראות משרד הבריאות.

אחריות

האחריות לנעליים הינה ל-3 חודשים מיום הקנייה, בצירוף חשבונית או הוכחת קנייה. הרשת אינה אחראית לנפילת קישוטים מהנעל, שפשוף שנגרם כתוצאה משימוש ושחיקה של הנעל ונזק שנגרם כתוצאה מכביסה/שטיפה של הנעל.

האחריות על אורות בנעליים עם סוליה המכילה אורות הינה עד 30 ימי עסקים מיום הקניה .

אביזרים:

אחריות לתיקים ופאוצ'ים הינה לחודשיים מיום הקנייה

אין אחריות על סיכות לשיער, כובעי צמר ובקבוקים