מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

מגפיים, סנדלים או אולי דווקא סניקרס? - כך תבחרו נעל לכל עונה

כך תבחרו נעלי ילדים לקיץ, לחורף, לאביב ולסתיו

מזג האוויר הישראלי אוהב לתעתע בנו: כך תדעו להתאים להם את הנעליים הנכונות והמתאימות של פפאיה לקיץ, לחורף ולעונות המעבר

ישראל היא מדינה ייחודית בכל הנוגע למזג האוויר. הקיץ ארוך ומאוד חם, החורף קצר אבל מאוד גשום, ועונות המעבר מבלבלות מאוד. לרוב, מזג האוויר שהרגשנו כשפתחנו את החלון בבוקר, לא יהיה זהה למזג האוויר במהלך היום ועד הערב. אז איך בוחרים נעליים מתאימות לכל אחת מעונות השנה? קבלו מדריך:

אביב וסתיו

במהלך האביב אפשר להתעורר מהשמש היוקדת דרך החלון, ואז לצאת החוצה שעה אחר כך לרוח קרירה ונעימה. בחודשי הסתיו אפשר לצאת ליום חמים, אבל להרגיש טפטופי גשם ולראות אפילו שלוליות. אז מה עושים? הדגמים הרב עונתיים של פפאיה, כמו נעלי הספורט לבנים ולבנות או נעלי הסניקרס לבנים ולבנות מתאימים בדיוק לכך. הנעליים עמידות והעיצובים אופנתיים, צבעוניים ומתאימים לכל בגד – ארוך או קצר. 

קיץ

זה לא סוד שברוב המדינה חם מאוד לאורך רוב השנה, ולא רק ביולי-אוגוסט. אנחנו נמצאים באזור לא פשוט במזרח התיכון, ועומסי החום יכולים להימשך לפעמים אפילו 8 חודשים ברציפות. הפתרון לילדים הוא מה שכל ישראלי מכיר מאז החלוצים שבאו להפריח כאן את השממה – סנדלים.

אלא שמאז החלוצים, הסנדלים לילדים של היום עברו כמה וכמה מהפכות בעיצוב. סנדלי הבנים והבנות של פפאיה הם חזקים, עמידים ונוחים.

החום הכבד מונע מהילדים ללכת עם נעליים סגורות יום יום ברציפות. הליכה מממושכת בנעליים סגורות בקיץ עלולה גם לגרום לתופעות לא נעימות ברגליים, לכן כדאי לבחור בדגמים שמתאימים לקיץ. פפאיה מציעה גם דגמים סגורים שמאפשרים הגנה מרבית על אצבעות כף הרגל, אבל גם מספיק מאווררים. 

חורף

החום שנמשך כמעט לנצח, משאיר מעט זמן לחורף של ממש. אבל כשהחורף כבר מגיע, הוא עושה זאת בכל העוצמה. הגשם חזק יותר, הרוחות סוערות יותר, והשלוליות בהחלט יכולות להיות עמוקות יותר ולהישאר זמן רב יותר במסלול שבין הבית לבית הספר ולגן.

הילדים שלכם אוהבים לנצל את החורף ולהתלבש לא רק חם יותר, אלא גם עדכני יותר - הם נחשפים לטרנדים אופנתיים בטלוויזיה וברשתות החברתיות. תוסיפו לזה את האהבה האוניברסלית של כל ילד לקפוץ בכל שלולית שנמצאת בדרכו, וקיבלתם ילד שלא יסתפק במגפיים פשוטים, אלא יחפש משהו מגניב שיבליט אותו מהחברים.

המגפיים לבנים והמגפונים לבנות של פפאיה עשויים ברובם מתחליף עור יקר, חזק ואיכותי שנקרא מיקרו-פייבר עם בד ניילון, או מגומי חזק במיוחד – שיעזרו בהגנה מרבית על הגרביים והרגליים. העיצוב שיקי ואופנתי – עם הדפסים צבעוניים שידברו לכל ילדה וילד.

את התארגנות הבוקר ואם לקחת או לא לקחת מעיל, עדיין לא פתרנו לכם. את זה עדיין נשאיר לחזאים. אבל לפחות בכל הקשור לנעליים - אפשר להיות רגועים. ישנם פתרונות איכותיים ואופנתיים לכל יום בשנה.